Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
10.08.2011

EVITA nejprodávanější podprsenka značky LISCA je tu!


Nebuďte tím, kdo si nechá ujít skvělou příležitost  k nákupu  nové podprsenky  z nejprodávanější kolekce značky LISCA „ EVITA“

 

Jak jsme slíbili, tak i činíme! První kolekce v řadě mnoha dalších jež na vás každé 3 týdny bude čekat v naší  LISCA Outlet  prodejně   FAOC  Štěrboholy  je zde.  Model  EVITA vám bude určitě  velmi slušet.

Náš milý  a profesionálně  vyškolený  team na  vás čeká v našem LISCA Outletu.  Bude  vám zcela nápomocen při výběru toho správného spodního prádla právě pro vás.

 

Podprsenka EVITA  je funkční,  ale  věčně krásná  a je nejlepší  volbou  pro ty z vás,  které se chtějí cítit skvěle.  Vyšívané krajky s květinovým motivem a drobnými detaily jednoznačně obohatí váš dekolt.  Velmi ženská série spodního prádla EVITA  je vyrobena z elegantního žakárové látky.  Série  EVITA nabízí širokou škálu modelů a velikostí ; u podprsenky  až po velikosti košíčků  E .


Ženy rády vypadají  atraktivně  a svůdně, a proto,  aby se cítily dobře často používají malé triky jako třeba svůdné krajkové prádélko.  Zatímco ženy, které nosí  standardní  velikosti  košíčků mají z čeho vybírat, zaoblenější  ženy mají často problémy při koupi  vhodné podprsenky.  U větší velikosti košíčků, to pak znamená věnovat větší pozornost výběru typu podprsenky, vyztužení košíčků, barvě  a použitému materiálu.  Samozřejmě je možné i při větší  velikosti podprsenky   vybrat si  takovou , která bude funkční a zároveň módní …  Široká škála  podprsenek a kalhotek  značky  LISCA  umožňuje každé ženě najít si pro sebe ten  správný model  dle svých individuálních potřeb.

 

Těšíme se na vaši návštěvu v naší LISCA Outlet prodejně FAOC Štěrboholy.

 
Mimo speciálních akcí je vám k dispozici i naše stálá nabídka prádla a plavek.