Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
23.08.2017

Hravý podzim

Romantické potisky, něžná žakárová látka a atraktivní krajka v kolekcích prádla Cheek by Lisca pro sezónu podzim-zima 2017 daly vzniknout nadmíru svůdné, rošťácké a atraktivní řadě. Stylové modely, pečlivě zvolené barvy a potisky na oblíbených modelech podprsenek, kalhotek a triček přinášejí to nejlepší pohodlí.

 
Novinkou v kolekci je osvědčený módní trend – podprsenka bralette. Speciálně navržený model podprsenky se síťovinou, která sahá až ke krku, lze zapínat za krkem nebo klasicky. Troufalejší milovnice módy ji mohou nakombinovat i jako samostatný svrchní oděv k sukni či kalhotám.

 
V dnešní době udává módní trendy velmi často sport. Náznak sportovních detailů se tudíž objevuje i na spodním prádle. V kolekci Cheek by Lisca pro podzim-zimu 2017 najdete mezi prádlem pro každý den také prádlo, které zdůrazňuje linii ženského těla a dodává mu mladistvě sportovní vzhled. Nadchne vás také novinka této kolekce – pohodlná nízká push-up podprsenka bez výztuže.

 
Zasněné milovnice módy zanesou do světa snů něžná a měkká pyžama se stylovými potisky doplněná teplou mikinou s kapucí. Třešničkou na dortu jsou chlupaté bačkůrky, které vám za podzimních večerů zahřejí zmrzlá chodidla.