Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
18.04.2017

Letní elegance

Letošní léto bude zbarveno do živých barev a vzorů a zároveň nabídne svůdné detaily. Kromě vždy elegantní a svůdné černé barvy zazáří kolekce Bahami i v sytějších barvách, jako jsou růžová či královská modř. Kolekce Alanya vás nadchne měňavými barevnými vzory.


Obě kolekce z řady Selection se vyznačují příjemným rychleschnoucím materiálem, který poskytuje ochranu proti UV záření a pohodlně se nosí. Specialitou je nová technologie lepených ramínek, která jsou velmi tenká, jemná, elegantní a příjemná na nošení, a přitom ještě stále funkční.

Pro modely jsou charakteristické lepené šňůrky a sponky, které ještě podtrhnou sofistikovanost a výjimečnost, kterou řada Selection nabízí. Velmi módním a speciálním kouskem je push-up horní díl plavek bez výztuže Alanya, který krásně zvýrazní dekolt. Nový je též model svůdných a sexy jednodílných plavek střihu monokiny z kolekce Bahami, jejichž košíčky jsou vyrobeny z termicky zpracovaného materiálu.


 
Eleganci a prestiž kolekci Alanya dodávají módní doplňky z příjemné průsvitné mikropolyesterové látky. Kolekce Bahami vás zase nadchne doplňky z průsvitného materiálu vyrobeného pomocí technologie „burn out”.