Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
18.04.2017

Letní módní trendy

Léto bude zbarveno potiskem růží, palem, pepitou, živými barvami a stylovými vzory. Plavky Lisca Fashion zdůrazňují ženskou postavu svými atraktivními modely, které spolu můžete libovolně kombinovat – všechny kolekce jsou totiž kombinovatelné.

 
Plavky se vyznačují příjemným rychleschnoucím materiálem vyrobeným z nové generace mikropolyesterových vláken a technologicky i ekologicky výjimečného materiálu VITA získaného pomocí recyklace, který kromě toho, že je výjimečně pohodlný, také tvaruje tělo a poskytuje ochranu proti UV záření.

Řada plavek Lisca Fashion se vyznačuje stylovými střihy horních dílů, mezi nimiž vyniká bezešvá podprsenka s pěnovými tvarovanými košíčky se zabudovanými nenápadnými výztužemi El Grado, nová push-up podprsenka Forio pro ještě svůdnější dekolt, a podprsenky, které mají vzadu u zapínání kapsičku, díky níž si můžete sama nastavit velikost.

 
Ze spodních dílů plavek budou tuto sezónu dozajista hitem nové kalhotky střihu rio, které mají na bocích lehce zvednutý výkroj, který se coby módní trend vrací zpět do kurzu. Nadchnou vás také rozmanité modely jednodílných plavek, které vaši postavu krásně obepnou a učiní vaše křivky ještě přitažlivějšími.

Kolekce plavek zpestřují různé doplňky vyrobené z příjemné splývavé látky v různých barvách a s různými vzory, které dolaďují celkový vzhled kolekce. Svůj letní vzhled tak můžete doplnit stylovými parey, kaftany či tunikami.