Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
17.04.2014

Magických 200.000 členů na Facebooku Lisca

Děkujeme vám! Na facebookovém profilu Lisca jsme v minulých dnech překročili magickou hranici 200.000 členů! Profil Lisca na sociální síti Facebook vznikl v roce 2009 a od té doby roste počet členů každým dnem. Děkujeme vám, že jste s námi, že nás sledujete, podporujete a že s námi komunikujete. Naše vzájemné přátelství si užíváme, je skvělé být součástí tak početné komunity milovníků módy, současného a dynamického životního stylu, milovníků elegance, rafinovanosti a zároveň ženství, prostě milovníků Lisca. Pocházíte z různých zemí, což je důkazem toho, že je Lisca známá a oblíbená po celém světě.

Skoro se dá říci, že se společně probouzíme, popřejeme si „Pěkný den!“, podělíme se o zajímavosti a novinky, často se večer rozloučíme slovy „Sladké sny a dobrou noc.“ Respektujeme vaše názory. Budeme rádi, když se s námi podělíte o své názory a komentáře. Jsme vám k dispozici i pro všechny vaše dotazy.

Pokud ještě nejste členem profilu Lisca na Facebooku, zveme vás, abyste se k nám přidali, označili profil „Lisca“ jako svou oblíbenou stránku a stali se tak součástí naší velké rodiny na této sociální síti. Právě pro vás totiž připravujeme novinky, představujeme vám nejnovější kolekce, akce a občas vás rozmazlujeme i různými výhodami a soutěžemi. Připojte se k nám!