Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
02.09.2015

Nová kolekce Lisca a Cheek by Lisca podzim/zima 2015!


LISCA SELECTION

Jedinečnost. Luxus. Prestiž. Prádlo, které je povinnou součástí našeho každodenního života, je důležité nejen pro naše pohodlí, ale i pro náš dobrý pocit. Občas může být právě prádlo skrytým trumfem našeho sebevědomí. Nová kolekce Lisca Selection pro podzim-zimu 2015 svádí rafinovaně. Smyslná výšivka, která si pohrává s průsvitností a vzhledem módního tetování, téměř neviditelně svůdně splyne s kůží. Královský nádech se třpytem Swarovského křišťálů se prolíná v troufalou hru ramínek. Svádějte v rafinované krajce s elegantními detaily a luxusním leskem třpytek.

Svádějte důmyslnými - Lisca SelectionMaking of VIDEO


LISCA FASHION

Prádlo pro každodenní eleganci musí být moderní, v první řadě však musí být pohodlné a žena se v něm nesmí cítit stísněně. Elegantní prádlo vám zaručí úplnou podporu a umožní vám snášet každodenní povinnosti bezstarostně a nezávisle na tom, co se skrývá pod vaším oblečením. Na takový typ ženy se zaměřuje Lisca Fashion pro podzim a zimu 2015. Jak naznačují trendy, bude si prádlo pohrávat s kontrasty, kombinacemi něžné průsvitnosti a luxusními materiály. Kolekce se však nevzdává nejoblíbenějších a nejpraktičtějších modelů, kde si přijde na své úplně každá žena.

Módní elegance - Lisca FashionMaking of VIDEO


CHEEK BY LISCA

Moderní žena chce být dokonalá – svůdná, mladistvá, elegantní, hravá, přirozená ... Kolekce Cheek by Lisca pro podzim-zimu 2015 kopíruje její nadšení – zachovává charakteristickou mladistvou hravost, ale laškuje i s romantikou a krajkovým flirtem a současnými modely prádla. Není nad svádění v krajce. Ta může být nejen zajímavým doplňkem, ale i hlavním adutem prádla, které zakrývá a zároveň odhaluje díky průsvitným kalhotkám a důmyslným zadním střihům, a láká nás k nezbedné rozpustilosti. Buďte moderní a troufalé.

Rozpustilé flirtování - Cheek by LiscaMaking of VIDEO - Cheek by Lisca