Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
23.01.2014

Nové kolekce Lisca a Cheek by Lisca 2014


Nové kolekce Lisca a Cheek by Lisca přinášejí  vyrovnanou svěžest jarních barev. Ženskost a komfort se prolíná v modelech prádla, které se vyznačují perfektním padnutím na postavu. Poskytují příjemný pocit  a přitažlivý vzhled pro každý životní styl a příležitost. Od módní elegance, hravého flirtování až po extravagantní svůdnost. Módní a pohodlné materiály jsou příjemné na tělo a jsou dobrou oporou také pro větší velikosti.

Prádlo Lisca Fashion letošního jara hraje módně svěžími jarními barvami. V modelech se snoubí luxusní elegance s ženskostí, obohacené o romantické krajky, moderní výšivky, nášivky, drobné něžné potisky, doplněné hrou volánků a řasení. Různorodé modely až do velikosti košíčků G vám zaručují příjemnou oporu a pohodlí. Kolekce potěší milovnice romantických krajek i milovnice hladkých čistých linií.

Řada prádla Lisca Selection pro jaro-léto 2014 zdůrazňuje odvážné střihy a smyslnou průsvitnost. Modely v křišťálově stříbrné barvě, vyzývavé černé a něžné hedvábné růžové barvě si pohrávají s rozkošným vzhledem v kombinaci s elegancí a nápaditými detaily pro opravdu speciální příležitosti. Hra průsvitnosti a světlých odlesků Swarovského křišťálu a extravagantních střihů přičarují neuvěřitelnou svůdnost.

Nova kolekcija perila - Lisca, pomlad poletje 2014

Modely prádla Cheek by Lisca si pohrávají s dotekem mládí. Kolekce spojuje módní trendy s romantickou nostalgií. Jarní barevnost zpestřují káry, puntíky, něžné volánky, drobné květinové vzory a romantické stužky. Prádlo z neuvěřitelně pohodlných materiálů nadchne ženy upřednostňující hladké linie i milovnice bohatých krajek. Trendy prádlo v módních jarních barvách se výborně kombinuje také s modely nočního programu.

Nova kolekcija Cheek by Lisca - pomlad poletje 2014

Svůdnost a elegantní design vévodí modelům nočního programu, který stylově i barevně ladí s modely prádla řady Lisca Fashion, Lisca Selection a Cheek by Lisca. Rafinované noční košilky, hebká pyžámka  a lehounké župánky vás zahalí do nekonečného pohodlí jarních nocí a uvolněných slunečných rán.

Halenky a trička Lisca v módních odstínech svěžích jarních barev vám přičarují dokonalý vzhled nejen v pracovních dnech. Barevně ladí s prádlem jarní kolekce. Vašemu šatníku dodají svěžest také květinové vzory a proužky v několika barevných provedeních. Kolekci tvoří trička, košile a šaty, všechny s dotekem módnosti a elegance.

www.lisca.cz | Lisca Online Shop

There are no images matching the selection.