Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
20.03.2012

Plavky - hravost slunce a moře!

 

Jaký typ plavek se bude nosit letošní léto?

 

Letošní móda plavek je přátelská k dámským křivkám. K hitům letošního léta patří nejen trendy trojúhelníkové a vyztužené podprsenky, ale také tankini, které se v mžiku snadno promění v mini šaty či v podprsenku se sukénkou. Vaše letní oblečení k vodě bude bujet stylem a elegancí v krásných teplých barvách …

 
Plavky značky Lisca Fashion pro léto 2012 přicházejí v teplých oranžovo-hnědých tónech zapadajícího slunce, osvěžujících tyrkysových odstínech zelené a uklidňující modré barvy moře. Etno motivy ve svěžích tropických odstínech budou nutností pro ty, kteří chtějí na pláži předvést svůj úchvatný WOW Push Up dekolt.
 
Rádi bychom upozornili dámy, které dávají přednost klasické eleganci, na sérii plavek s čistými liniemi a jednoduchými grafickými vzory v barvách námořnické modře. Další naší lákavou nabídkou jsou plavky pro diskrétní formování postavy. Přírodní barvy - např. barvy vulkanických kamenů, jsou opět v módě. Vrchní i spodní díly plavek jsou v nabídce samostatně, či jako součást elegantní série. Kolekce je nabízena rovněž v červené, světle modré a černé.
  

 

Hledáte více lesku a nádhery? 

Plavky z kolekce Lisca Selection Vám nabízejí kombinaci křiklavých barev a lesku, odvážných střihů a stříbrných ozdob. Minimalistické trojúhelníkové podprsenky, lehké gelové push-up podprsenky, monokini s neobvyklými výřezy nebo elegantní vyztužené podprsenky… to vše je možné nalézt v kolekci Lisca Selection. Oblečena do těchto plavek rozhodně nezůstanete na pláži bez povšimnutí.

 

Cheek by Lisca - letní kolekce plavek 2012 je ve znamení akce a nekonečné energie superhrdinů kreslených komiksů.


 

Plavky v živých barvách ve vás rozproudí akční vitalitu; mladé hrdinky dnešní doby, které nikdy neztrácejí svoji energii, určitě nadchne kolekce plavek v modré, žluté, oranžové nebo růžové. Tato kombinace je ideální pro pohodovou a nespoutanou akci na pláži či ve vodě.


 

Pospěšte si a navštivte naše obchody značky LISCA,  e-shop Lisca a přesvědčte se sami. Plavky LISCA na léto 2012 nabízejí tu správnou míru obojího - hravost slunce a moře!