Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
14.05.2014

Plavky Lisca jsou letos v létě s vámi

Letní sezóna už klepe na dveře a teplé sluníčko už nedočkavě probouzí naše myšlenky na uvolněné letní dny, mořská dobrodružství a užívání někde s výhledem na moře. Snění o rajských destinacích a mořských idylkách si ale jen těžko představíme bez pomyšlení na naši letošní plážovou garderóbu. A každý si položí tu nevyhnutelnou otázku – které plavky budou letos mé nejoblíbenější?


Lisca se letos postarala o to, aby pro sebe pravý model plavek našla každá  i ta nejnáročnější extravagantní diva, elegantní dáma nebo rozpustilá rošťanda. Celá kolekce si pohrává s elegancí, barevností a uvolněností. Specialitou kolekce jsou Swarovského křišťály limitované řady, možnost nákupu horního nebo spodního dílu plavek samostatně anebo třeba hravé a trendy oboustranné plavky Cheek by Lisca.


Na květen jsme pro vás v Lisce opět připravili sympatickou soutěžní hru Letní stylista. Kromě praktických a užitečných rad při výběru plavek můžete při troše štěstí získat týdenní cenu – plavky dle vašeho výběru a s trochou více štěstí v červnu i hlavní cenu – dovolenou v Řecku pro dvě osoby!

Bonusový slevový kód získá při nákupu v internetovém obchodě úplně každý účastník soutěžní hry po zodpovězení několika krátkých zábavných otázek. Užitečné a zábavné :)


Nemůžeme se dočkat letního kouzla, prvního skoku do moře a tváří rozpálených sluncem!