Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
03.09.2013

Podzim je čas inovací a svěžesti!


Letošní podzimně – zimní sezóna přináší  hodně svěžesti, jak v kolekci, tak  I na webových stránkách Lisca, které  zazáří v  nové inovované podobě. Charakteristický  je moderní vzhled,  transparentnost, zajímavý obsah a mnoho užitečných informací, které vytvářejí návštěvníkům příjemné putování po webu.


Webové stránky Lisca i prodejní místa  obohatila nová sezóna o nové  módní kolekce spodního prádla, nočního programu a také blůz a triček.


Prádlo linie Lisca Fashion  je zabarveno do módních podzimních odstínů. V modelech se prolíná  dokonalá elegance a ženskost, obohacená romantickými krajkami, módními výšivkami, aplikacemi květů,drobnými  jemnými potisky a také kanýrky a  sámky. Různé modely, také v košíčcích G, poskytují komfortní oporu a pohodlí.


Půvab a extravagance spodního prádla Lisca Selection se odráží v modelech  z příjemného lesklého materiálu, souhra transparentnosti, výšivek  a třpytivých Swárovského krystalů zavádí do světa bezmezné svůdnosti. Některé modely lze nosit také jako  nápadné vrchní oblečení, s různými  možnostmi zapínání. Vynikněte v barvě safíru, ametystu nebo ve věčně svůdné černé.


Svůdnost a extravagance modelů je zachycena také v modelech nočního programu, které jsou stylově a barevně sladěny s modely prádla linie Lisca Fashion i Lisca Selection. Komfort košilek, měkkost pyžam a lehkost županů, předurčují  nesmírně pohodlné podzimní noci a pohodová rána.


Blůzy a trička Lisca v módních odstínech teplých podzimních barev zaručují dokonalý vzhled  pro pracovní i jiné příležitosti. Barevně jsou sladěny  s prádlem podzimní kolekce. Nabrání, květinové potisky, geometrické vzory,romantická krajka a stilizované květy  jsou  drobnými detaily, které dodávají  oblečení  nádech módnosti a elegance.


V modelech  prádla Cheek by Lisca se prolíná nádech  mladistvé hravosti. Pohodlné materiály  nadchnou s vzory věčně aktuálních puntíků a drobných proužků, módní klasika se pak odráží v nostalgických modelech doplněných krajkou. Trendové prádlo, vybarvené do módních podzimních barev se také výborně doplňuje s modely nočního programu.

There are no images matching the selection.