Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
12.06.2014

Den tvých snů

 

Téměř každá žena ve svém životě toužebně očekává den, kdy se stane nevěstou. Ten kouzelný den D, kdy bude celá zářit, s přáteli a rodinou oslaví svou lásku a prožije nezapomenutelný den. Vysněná svatba, o které sníte již od dětství ale vyžaduje i dost příprav a energie. A věc, na kterou většinou zapomínáte, je právě – očím nejskrytější – svatební prádlo, přičemž právě to vám zaručí pohodu, pohodlí a přitažlivost.

 

Dokonalé pohodlí

Prádlo na sobě budete mít celý den, proto se v něm musíte cítit nejen svůdně, ale také pohodlně. Proto dobře vyberte ten správný model a velikost. Vyhraďte si dost času a vyzkoušejte různé modely – možná vám padne zrovna velikost, kterou si normálně nekupujete.

Barvy a výrazné detaily

Tradičně je nevěsta ta největší kráska na svatební slavnosti, kouzelně oblečená v bílém, která svou nevinností a půvabem vystupuje z davu. Takové princezny si mohou vybrat ze spodního prádla ve sněhově bílé barvě nebo smetanové. Často se však moderní nevěsty nebojí sáhnout po odvážnějších odstínech a vzorech. K modernějšímu výběru svatebních šatů doporučujeme nákup spodního prádla buď v podobném barevném odstínu nebo v pleťové barvě, které vám padne jako vaše druhá kůže, a pod svatebními šaty bude naprosto neviditelné.

Kromě barvy věnujte více pozornosti také samotnému modelu spodního prádla a využijte různé střihy pro podtržení svých předností. S balkonetovou podprsenkou nebo s push-up podprsenkou WOW můžete dávat na odiv své poprsí, s kalhotkami push-up zase svůj pěkně vytvarovaný zadeček.

Krajky neboli minimalismus

V závislosti na tom, jaké svatební šaty jste si vybrala, se rozhodujte i pro vhodné spodní prádlo. Pokud jsou vaše šaty tenké a hladké, bude možná lepší, když budete vybírat z minimalistických modelů prádla a podprsenek s bezešvými košíčky. Takto prádlo diskrétně schováte pod šaty a zároveň vám poskytne pohodlí a oporu. Oblíbený je též model s odnímatelnými ramínky. Pokud milujete krajky a výšivky, můžete si je bez obav obléci i na svůj den D. Tyto roztomilé materiály mohou u vybraných modelů tvořit pouze detaily, ale můžete si dopřát i opravdovou specialitu – svůdný torselet s podvazky. Unikátní kousek pro svůdný pocit pohodlí.

Ale nezapomeňte, že po svatebním dni následuje také svatební noc a svatební ráno. Proč svého vyvoleného druhý den ráno nepřekvapit vášnivými barvami nebo černou smyslností? Připomeňte mu, že nejste jen půvabná a okouzlující princezna, ale i odvážná a sexy uličnice. Při vzpomínání na váš svatební den si přece určitě budete připomínat i vaše první svatební ráno.

Ale jako nevěsta především nesmíte zapomenout na to, že den, na který jste tak dlouho čekala, je pouze váš a zasloužíte si proto něco výjimečného, co vám navždy utkví ve vzpomínkách.