Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
04.07.2017

Dokonalý relax

A jedeme k moři. Konečně se zase sešla celá známá parta. Samý starý páky: brýle proti slunci, slaměný klobouk, opalovací krém a moje maličkost, spodní a horní díl plavek Bahami. V létě jsme skutečně ve svém živlu. Skáčeme do všech stran, chráníme proti všemu možnému a staráme se o nezapomenutelný relax. Hlavně tedy já. Jako podprsenka totiž hraju klíčovou roli i při opoře a tvarování těla. Monika si toho je moc dobře vědoma, doprovázím ji přece na každém kroku. A tak jsme se s mou (tentokrát nepříliš ukecanou) společností superhrdinů vypravili dnes k vodě.


Těžko říct, kdo z nás se víc těší na uvolněné letní lenošení a osvěžující vlny, v nichž za doprovodu slunečních paprsků ještě více zazáříme. Na příjemný větřík, který nás ve stínu stromů něžně ukolébá ke spánku. A na uklidňující vůni borovic a živé cvrlikání cikád, které se vždy umějí postarat o prázdninovou atmosféru.

Klid a mír. V dálce se ozývá dětský smích, který příjemně doprovází zvukovou kulisu moře. Z odpočinku nás vyruší jen občasné skoky do vody a příjemné lenošení ve vodě. To jsou chvíle, kdy se trošku opřu do práce, ale jak by řekl opravdový silák, rozhodně se nepřetrhnu. S módním střihem a push-up efektem a měkkou látkou hedvábnou na dotek svůdně zvýrazňuji dekolt a zároveň poskytuji dokonalé pohodlí. S lehkostí.

Proto Monika vypadá na pláži jako skutečná diva. Není divu, že mne má z celé té party nejraději. No, je fakt, že často chválí i spodní díl plavek. Jak že se to říká ... řekni mi, s kým se přátelíš, a já ti řeknu, kdo jsi. A my dvě jsme ten nejlepší pár.