Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
19.06.2017

Nová vítězství

Existuje snad něco lepšího než sluníčko a moře? O tom mě jen těžko přesvědčíte. Příjemné pofukování svěžího větříku je jako dělané pro lenošení ve stínu voňavých borovic a dobití baterií, které se přes rok vybily na nulu. No, aspoň ty Pájiny ano. Já za sebou mám dlouhatánskou dovolenou, takže už se nemůžu dočkat, až se vrhnu do práce. A co vlastně dělám?

 

Seznam je dlouhý a začíná poskytováním vynikající opory Pájinu nádhernému poprsí a něžným objímáním jejích plných křivek, čímž jí zajišťuji ještě hezčí postavu. Zodpovědná práce, ne? A beru ji sakra vážně. Jak při plavání a procházení, tak během sportovních aktivit v moři a na pláži. A ty má Pája ještě raději než odpočinek. Její volné dny jsou nebezpečnou kombinací úplného relaxu a neustálého pohybu…

 

Horní díl plavek s pěnovými tvarovanými košíčky Gran Canaria

 

„Hej, kočko!“

Z příjemné hibernace nás vyruší důvěrně známý hlas. Mája.

„Zahraješ si s námi plážový volejbal nebo se ještě zotavuješ ze včerejší oslavy?“

Pája je vždy připravená čelit novým výzvám. V mžiku je na nohou.

 „Jdeme!“

 

Stisknu její plnější tvary trochu silněji příjemnou látkou z tenkého a měkkého materiálu. Mája se na mě soustředěně zadívá:

 

 „Ohohó! Copak to tady máme?“

 

Nebýt černá, tak zčervenám až po ramínka. No, zčervenala jsem i tak, ale holky si toho nevšimly. Připojí se k veselé společnosti na beachvolejbalovém hřišti a v té chvíli zábava teprve začne. Pája se bez úmoru honí za míčem a já se snažím její křivky nevyklopit. Je to zábava pro nás obě! Skáčeme do všech stran. Jde nám to skvěle, přispějeme docela slušným počtem bodů.

 

Holky jsou nadšené. Hlavně ze mě. Z módního střihu, který na ňadrech krásně sedí. Z širších ramínek, která poskytují spolehlivou oporu a dokonalé pohodlí. A z elegantního vzhledu, protože Pája i po nešťastném dopadu do písku vypadá jako skutečná módní diva. Dívejte se a žasněte, holky. Jsem podprsenka Canaria, Gran Canaria. A nabízím vám všechno, co potřebujete.