Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
22.03.2018

NOVÁ kolekce prádla jaro-léto 2018

NOVÁ kolekce prádla jaro-léto 2018

Fantazie nezná hranic, vytváří tisíce kouzelných příběhů – a to i při navrhování a výběru prádla. Ať už je to troufalé a sexy svádění nebo něžná romantika s půvabnou elegancí – dámy, které rády okouzlují a zdůrazňují svou postavu, milují fantazii v celé její kráse. Kolekce Lisca Selection pro jaro a léto 2018 zahrnuje dvě řady: Glory a Sophistic, a přináší vám módní tipy, které vás rozhodně nenechají chladnou.

Výšivka a průsvitné detaily, troufalý efekt tetování, Swarovského krystaly, bezešvé okraje a hedvábná měkkost na dotek - to je jen několik z mnoha vlastností prestižních modelů z tenkého mikrovlákna a tylu v kolekci prádla Lisca Selection pro ty nejvýznamnější chvilky. A k tomu na vás čeká i módní bonbonek ve formě podprsenky high neck s troufale navrženou oporou pro nádherný dekolt, body bralette se svůdnými úzkými ramínky a sexy brazilským výkrojem na nohavičkách, balkonetový top s bočním zapínáním a okouzlujícím výstřihem na zádech nebo jakýkoli jiný z ostatních nepostradatelných modelů.

Dokonalým doplňkem k vybranému prádlu pro příjemnou večerní atmosféru jsou pečlivě sladěná a hedvábně měkká pyžama. Svůdně elegantní jsou též halenky v černé nebo vanilkové barvě. Díky hlubokému výstřihu vepředu nebo vzadu vynikne i detail vybraného prádla Lisca Selection.

V jarní modře perleťové nebo v zelené barvě, ale i ve věčně aktuální nepostradatelné černé či v romantickém odstínu vanilky, který představuje tu správnou volbu pro svatební prádlo, nabízí kolekce prádla, pyžam a halenek vždy nové a nové příběhy. Vytvořte si ten svůj díky okouzlujícím modelům Lisca Selection pro jaro-léto 2018.