Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
24.01.2019

Lisca Selection jaro-léto 2019 - Protiklady, které se přitahují

Lisca Selection jaro-léto 2019 - Protiklady, které se přitahují
Svět se skládá z protikladů, které se skrývají i v nás. S protiklady si pohrává také sexy, ale zároveň i sofistikovaná kolekce prádla Lisca Selection pro jaro-léto 2019. Představuje světlé a něžné odstíny, které oslovují naši ženskost a přívětivost – pro každý den, kdy si chceme dopřát něco navíc, z těch nejlepších materiálů a v moderních střizích. A tentokrát přináší i troufalé prádlo v tmavých tónech, které si raději zvolíme pro večerní příležitosti, kdy nás učiní ještě silnějšími, sebevědomějšími a divočejšími.
Pokud se rozhodnete pro světlou nebo tmavou stránku ženskosti, můžete vybírat mezi luxusními výšivkami a průsvitným tylem v tělové barvě, který vám vykouzlí efekt připomínající tetování; možná si vás získá i elastická krajka a romantická síťovaná látka na modelech, které se zároveň i saténově lesknou; třeba ale raději zvolíte okouzlující plisovaný materiál se saténovými aplikacemi a kamínky Swarovski.
Moderní střih s důrazem na detail uctívá ženskost, ať už jde o atraktivní body, lehkou trojúhelníkovou podprsenku, ostentativní bustier či retro kalhotky »high-leg«.