Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
07.11.2019

Triky na zformování postavy

Až se vám bude zdát, že byste pro nošení svých oblíbených šatů potřebovala shodit ještě nějaké to kilo, vyzkoušejte něco, co zafunguje ihned - oblékněte si prádlo pro formování postavy, které tělo lehce stiskne a podepře vás tam, kde to potřebujete. A protože nejspíš nechcete, aby byly obrysy prádla pod oblečením vidět, zvolte odpovídající modely - například prádlo z revolučního italského materiálu "clean cut", které se neshrnuje a pod oblečením působí nenápadně, prádlo má bezešvé okraje a lemy bez gumiček.

A které jsou ony kousky, které uchovají vaše tajemství?


 


Stahovací body"Bella"
Stahovací body

Chcete působit zpevněně a zároveň se cítit pohodlně? Bodyliner vaši postavu stiskne přesně tam, kde je to zapotřebí. Přední část je vyztužená, takže jemně stiskne bříško a vykouzlí nádhernou linii postavy, kterou nebudou kazit tukové polštářky. A nejen to, můžete ho nosit se svými oblíbenými podprsenkami. Vaším společníkem může být každý den, i při zvláštních příležitostech, kdy toužíte obzvláště zazářit.


 

Stahovací kalhotky "Bella"Stahovací kalhotky

Stahovací kalhotky mají vyztuženou přední stranu pomocí formujícího efektu "shaper", který účinně zformuje bříško, záda a pas. Pod svrchním oblečením jsou zcela neviditelné, takže malá tajemství vaší postavy zůstanou jen a jen vaše.


 


Body s pěnovými tvarovanými košíčky"Bella"
Body s pěnovými tvarovanými košíčky

Krásně obejme tělo a vytvoří nádhernou postavu. Skryje bříško a zformuje postavu až do oblasti pod prsy. Pěnové košíčky skvěle podepřou ňadra a vykouzlí záviděníhodný dekolt.