Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
17.09.2018

Miss Sporty – Cheek by Lisca


Na naši náladu mají vliv i barvy. Proto obnovená sportovní kolekce prádla Cheek by Lisca Miss Sporty k černé přidala pestrobarevné vzory, které podpoří pohyb a nabijí vás energií. Díky pružnému materiálu je pohyb skutečně lehký a nerušený, aktivní prádlo pak vlhkost odvádí z povrchu kůže směrem ven a zajišťuje vám tak suchý a příjemný pocit po celou dobu cvičení. Modely jsou navrženy tak, že prsa pevně drží na svém místě i při namáhavějším cvičení. Dodatečné výztuže jsou speciálně přizpůsobeny, stejně jako ramínka a zadní části prádla - a kromě toho je prádlo navrženo moderně, mladistvě a trendy.

Ke sportovnímu prádlu Cheek by Lisca byly tentokrát přidány i atraktivní modely svrchního oblečení, například mikina a výrazné dvojité kraťasy - pro ty, kdo mají raději volnější oblečení.

Aktivní prádlo Miss Sporty vám zajistí veškerou oporu a svěžest, jakou si sportovkyně mohou přát, a zároveň vám zaručí atraktivní, moderní a mimořádně stylový vzhled, v němž se ženy budou cítit ještě sebevědoměji.


ambasadorky

https://www.instagram.com/dostynicol/
https://www.instagram.com/marianabeckova/
https://www.instagram.com/pihata.marketa/
https://www.instagram.com/denilinheart/
https://www.instagram.com/kristynkafl/
https://www.instagram.com/kate_calisthenics/
https://www.instagram.com/janeule_mat/