Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
17.10.2017

PODZIMNÍ PŘÍLEŽITOST


Podzim už pořádně bouchá na dveře a letní dobrodružství nám jen občas připomene závan teplého vánku a odpolední sluníčko. Krátké rukávy už pomalu ukládáme do skříně a loučíme se s lehounkými oděvy, které nás letos doprovázely na večerních procházkách u moře. Ale není nutné toho dlouze litovat, protože jsme vstoupili do nejpestřejšího a nejbarevnějšího ročního období, tedy podzimu. Je snad něco lepšího než šustění listí pod nohama, vůně pečených kaštanů a teplý svetr z příjemného materiálu?
 
V Lisca jsme pro vás pro zpestření tohoto kouzelného období, kdy příroda ukazuje poslední odstíny svého velkolepého barevného spektra, připravili speciální podzimní výhody. Využijte od 19. do 31. října podzimní akci a při nákupu dvou a více výrobků z vybraných kolekcí* prádla Lisca a Cheek by Lisca ze sezóny podzim-zima 2017 si zajistěte 20% slevu.
 
*Akce platí pro prádlo z kolekcí: Lady Moon, Queen Rose, Ammy, Alison, Athina, Candy, Amaze, Imagine a Beauty. Akce neplatí pro pánské prádlo.
 
Na prodejnách bude sleva započítána na pokladně, akce platí i v internetovém obchodě, kde se sleva na výrobky vybraných kolekcí označené  _NOVÉ_  započítá v nákupním košíku. Slevy nelze sčítat.
 
Užijte si krásné chvíle strávené v obklopení podzimních barev a kouzelnou hru světla!

Shop online