Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
26.04.2020

Jak zábavně trávit období #zustandoma

Jak zábavně trávit období #zustandoma
Kam dneska? Na prázdniny!

Pokud jsou vaše děti už puberťáci, tak vám tento e-mail asi moc nepomůže. Ale pokud máte doma malé rošťáky, se kterými teď trávíte více času než jindy, už vám možná docházejí nápady (a nervy). Abyste jim nějak zpestřila den, navrhujeme, abyste se vypravili na prázdniny!

1. VYBERTE DESTINACI
Každý člen rodiny napíše na papírek svou vysněnou prázdninovou destinaci. Chtěli byste na Maledivy? Neváhejte to napsat - tentokrát o vašem výběru nerozhoduje peněženka. Papírky hoďte do krabice nebo do sáčku a nejmladší člen rodiny pak vylosuje váš prázdninový cíl.

2. VYBAVTE APARTMÁ
Jelikož vaše dovolená bude probíhat přímo u vás v obýváku, případně na zahradě, je nutné “prázdninový apartmán” také adekvátně tematicky vybavit. Popadněte nůžky, karton, pastelky, … a vyrobte velkou ceduli s nápisem (aby i vaši přátelé, se kterými si zavoláte přes Skype z dovolené, viděli, kde jste). Možná přikreslete ještě nějakou tu palmu, racka, ryby - nebo pro dokreslení atmosféry použijte klidně domácí fíkus a zlaté rybičky.

3. SBALTE SI KUFRY
No, kufry mohou zůstat klidně na půdě. Ale vaše “dovolená” bude daleko zábavnější, pokud se adekvátně oblečete. Vylosovali jste si prázdniny u moře? Tak to si na sebe rozhodně musíte vzít plavky! Nezapomeňte ani na sluneční brýle, slamák, osušku, vodní pistolku...a samozřejmě ani na zmrzlinu! A zapomeňte na věk - bavte se, jako byste byla skutečně na dovolené!

A když už vás prázdninové řádění unaví, tak dětem navrhněte, aby nakreslily, jak si představují léto svých snů. Nebo jim jednoduše VYTISKNĚTE výše uvedený OBRÁZEK, který si mohou vybarvit a vytvořit tak svou vlastní verzi oblíbených plavek. A vy si konečně v klidu vypijete kávu.

Vytiskněte si omalovánky

P.S.: Inspirací vám může být NOVÁ kolekce plavek