Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
12.04.2017

Lehká letní trička

S příchodem léta nahrazují teplé a těžké oděvy lehčí materiály. Pletené svetry uklidíme na dno skříně a na denní světlo opět vykouknou trička s krátkým rukávem a tílka, unichž je vhodná podprsenka pro upravený vzhled o to důležitější. Už víte, kterou si vyberete?

U lehkých kousků oblečení je správná velikost podprsenky ještě důležitější než kdy jindy. Jen dokonalá podprsenka na prsa krásně sedne a poskytne jim odpovídající oporu. Příliš malé podprsenky působí nafouklým dojmem, příliš velké zase neplní svou funkci.


Vyhýbejte se nošení podprsenek s krajkovými či jinak zdobenými košíčky. Volte raději hladké košíčky, přes které látka krásně sklouzne. Pro co nejdokonalejší vzhled a pohodlí doporučujeme bavlněnou podprsenku s pěnovými košíčky, která se postará o krásný tvar prsou.


Vynikající volbou je bavlněná podprsenka Comfy, která vám v letních dnech poskytne lehkost a vzdušnost na každém kroku, a zároveň vám díky neutrální barvě zajistí diskrétní a upravený vzhled. Pokud toužíte po klasičtějším střihu, pak můžete zvolit podprsenku Anja.