Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
12.01.2018

Outfit trošku jinak pomocí spodního prádla

Co je to vlastně styl? Dnes jsou hranice osobního stylu dost široké a módní směrnice o tom, co je ještě módní a co už ne, jsou více méně věcí osobního vkusu. Styl je mnohem víc, než jen zaříkadlo z módních časopisů, je to osobní naladění a způsob, jak svůj životní styl představujeme těm kolem nás. Pozitivem módních blogů a troufalých módních nadšenců je právě to, že se z módy stala zábava. Na pohled jednoduché kousky se stávají součástí zajímavých outfitů a váš vzhled může být každý den novou výzvou.

Letošní zimu je nejzajímavějším kouskem v módních outfitech právě body. Přestože bylo ještě nedávno možná vnímáno jako součást šatníku pro „staré babky“, je už nějakou dobu synonymem krásně tvarované postavy, svůdné linie těla a atraktivní, módní ženy.

uvolnena

Uvolněná přes den

Občas už ráno víme, že bude nadcházející den náročný. Že na nás čeká plno povinností a že budeme muset zařídit hromadu věcí. Podpatky si určitě brát nebudeme, protože by se naše chodidla zbláznila, a elegantní oblečení přijde na řadu spíše někdy jindy. Ráno sáhneme po pohodlném spodním prádle, místo podprsenky možná zvolíme měkké body se svůdnou krajkou. Během běhání po schůzkách vám body coby součást spodního prádla určitě pomůže navodit pocit pohodlí, protože budete mít schovaný kříž, v nejdůležitějších partiích vám bude teploučko a zároveň vám krásně přiléhající látka zajistí pěknou linii těla. Obléct si k němu můžete klidně džíny s vašimi oblíbenými teniskami a horní část těla zahřát větším huňatým svetrem, u kterého si pro stylovější vzhled můžete ohrnout rukávy. Třešničkou na dortu budou módní brýle a nezapomeňte ani na oblíbenou knihu. I v takto náročném dni si musíte dopřát chvilku sama na sebe ve vaší oblíbené kavárně :)

uvolnena

Upravená v práci

My ženy jsme skutečné superhrdinky. Kromě hospodyně, mámy, kamarádky či manželky zastáváme i funkci pečlivých a ambiciózních zaměstnankyň. Wow. Navzdory všem povinnostem se snažíme a do práce chodíme upravené, jako bychom ještě pár hodin zpátky nemyly nádobí a nevěšely prádlo. Abychom v práci dosáhly co největších úspěchů, musíme se cítit elegantně a sebevědomě. Body v různých barvách nebude jen výrazným módním kouskem pod svrchním oblečením, ale i vaším nejvěrnějším obchodním partnerem. Zvolte body s pěnovými košíčky, které prsům poskytne svůdnou oporu, a vytvaruje linii těla tak dobře, že nikoho nebude zajímat, že jste za poslední měsíc nebyla ani jednou cvičit. K němu si dopřejte boty s nižším podpatkem, aby se vám dobře chodilo, a k tomu elegantní kalhoty a košili ve světlých odstínech, které osvěží váš vzhled a zvýrazní svěží pracovní make-up. Ke zmíněnému outfitu se hodí i nějaký ten elegantní šperk, například k body v tělové barvě se obzvláště hodí elegantní zlatý řetízek.

Upravena
Upravena

Troufalá na party


Přestože jsou vánoční a silvestrovské večírky už za námi, tak letošní akce teprve začínají. Pomyslete jen na všechny ty oslavy narozenin, výročí, svatby a večerní plesy, které jen čekají na vaši účast. Většina akcí není vyloženě luxusních a možná, že neustále hledáte nové outfity, v nichž byste se cítila svůdně bez nadměrné snahy a stresu. Vhodnou kombinací bývá právě tato: elastické krajkové body, které můžete nosit i jako svrchní oblečení. Pod něj si můžete vzít svou oblíbenou podprsenku, která krásně zvýrazní váš dekolt. Každopádně nebuďte příliš odhalená, průsvitná krajka toho odhalí tak akorát. Zkusit můžete i podprsenku v jiné barvě a zkombinovat ji s body v černé nebo červené. K tomu si oblečte jednoduchou sukni, zvolit můžete jakoukoli, která vám dobře sedí a v níž se cítíte dostatečně žensky. K tomu podpatky nebo kozačky, možná ještě výrazná rudá rtěnka a jste připraveny na každou party. Užijte si to!