Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
28.04.2016

Letní tajemství

Tajemství je šarm, který v sobě skrývá každá žena. Tajemný pohled, záhadný úsměv či roztomilé tajemství, které svěříme kamarádce. Známe i jiná tajemství, třeba taková, jak zvýraznit naši postavu na pláži, opticky změnit tvar postavy a vykouzlit tak závratně vysoké sebevědomí.

ZDŮRAZNĚTE PAS
Vhodnou barevnou kombinací a střihem můžete zdůraznit pas, i když máte spíše chlapeckou postavu. Vybírejte z modelů, při nichž je zvýrazněný pas nebo se vrchní a spodní díl plavek výrazně liší. Nejvýraznějšího efektu dosáhnete jednodílnými plavkami.

PRO ZÚŽENÍ ŠIROKÝCH RAMEN

Široká ramena? Zvolte model plavek se zapínáním či zavazováním ramínek za krkem. Takto opticky zúžíte ramena. Ramínka jsou u podobných plavek širší, což nabízí příjemné nošení a zároveň vykouzlí krásný vzhled. Pro dodatečné zvýraznění dekoltu si vyberte podprsenku s push-up efektem.

PRO HEZČÍ ZADEČEK
U plavek je důležitý i pohled zezadu. Je skutečně krásné, když jsou ženské tvary zvýrazněné, ať už jsou to prsa či zadeček. Půvabný vzorek na zadní části kalhotek vám vytvaruje pěkný a přitažlivý zadeček.ZVÝRAZNĚTE DEKOLT
Roztomilý dekolt vytvoří podprsenky s push-up efektem. Prsa se opticky zvětší a budou vypadat přitažlivě i v plavkách, které mají na podprsence pestré vzory, struktury či zvýrazňující detaily s různými volánky, vzorky, barvami nebo atraktivním zavazováním ramínek. Kalhotky by měly být jednobarevné nebo s méně nápadným vzorem, aby byly všechny pohledy soustředěny na podprsenku.

ZJEMNÍ TROJÚHELNÍKOVOU POSTAVU
Trojúhelníková postava se charakterizuje širšími rameny a užšími boky. Vhodnou volbou budou plavky, jejichž podprsenka se zavazuje nebo zapíná za krkem, což zjemní vzhled širších ramen nebo model plavek, které různými detaily zvýrazní pas nebo spodní část těla. Vyberte si model s panty kalhotkami, které vás v bocích vhodně rozšíří, a vytvořte tak souměrnější postavu.

PODALJŠAJ POSTAVO PRODLUŽTE POSTAVU
Plavky, které mají na středu nebo po stranách vzory, prodlouží a zvýrazní postavu. Mohou to být proužky, jednobarevné motivy či květinové vzory. Důležitý je také střih, nejlepší volbou jsou plavky monokiny, které jsou v pase vykrojené, čímž ještě zdůrazní postavu ve tvaru přesýpacích hodin. Vaše postava tak bude prodloužená a elegantnější.