Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
27.04.2016

Trendy letošního léta

Tyrkysové moře, modré nebe, západ slunce a exotické palmy. Hra světel, barev a snové obrázky naší planety zachycené na plavkách pro jaro-léto 2016.

Plavky Lisca Selection jsou letos v létě zbarvené do energické zelené a oranžové a také do půvabné černé a bílé. Stylové a troufalé střihy zdůrazňují svůdnost ženského těla – jak odvážnými střihy a volánky, tak atraktivním potiskem zebry. Rafinované sponky můžete llibovolně připnout na pohodlné modely, kromě toho máte na výběr i ze smyslných, průsvitných či elegantních letních šatů a tunik.


Stejně jako existují různé ženské postavy, liší se i náš vkus. Některé jsou nadšeny minialistickou elegancí, jiné nedají dopustit na neobvyklé střihy a energické vzory, další zase staví na první místo pohodlí a funkčnost. Kolekce plavek Lisca 2016 proto přináší pro každého něco. Moderně navržené kolekce vás potěší pohodlnými, ověřenými střihy, ale i mladistvými průstřihy a modely, které můžete nosit vícero způsoby, pokud jen trochu popustíte uzdu své fantazii. Kolekce plavek Lisca přináší ještě další módní doplňky a ještě více kolekcí je možné koupit jako mix&match a vytvořit tak vlastní dokonalou letní kombinaci.