Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
20.03.2014

Exkluzivně – první prodejna Cheek by Lisca

 

V lublaňském Cityparku se 20. března 2014 otevřela zákazníkům první samostatná prodejna Cheek by Lisca. Značka Cheek by Lisca takto získala vlastní toužebně očekávaný vlastní trendy koutek, který svým světlým a svěžím prostředím přináší kombinaci nostalgické romantiky a současného minimalismu.

Večer před oficiálním otevřením přivítali novou prodejnu zástupci tisku a někteří vybraní pozvaní hosté, kterým vizi a příběh značky představila známá slovinská herečka a moderátorka Ula Furlan. Během události se prostor před prodejnou Cheek změnil v ložnici snů, v níž usměvavá Ula Furlan pomocí modelek a tanečnic uvolněně předvedla příběh a vizi obchodní značky Cheek by Lisca. Během tématických scének představila jak pohodlné spodní prádlo a spací program tak i svůdné krajkové modely a hravě pestré plavky.

Prodejna se nachází v přízemí obchodního centra Citypark v Lublani a nadchne vás svěžím, světlým interiérem s kombinací nostalgické romantiky a současného minimalismu. Přináší vám trendy koutek, kde se můžete nechat hýčkat hravým a svůdným prádlem a plavkami Cheek by Lisca.

Výběr prádla je intimní záležitostí. Pro novou prodejnu Cheek by Lisca byly proto vybrány takové barvy, které vás uvolní, o dobrou náladu se postará také příjemná hudba. V prodejně se budete cítit jako doma a při výběru nejvhodnějšího prádla nebo plavek vám přiskočí na pomoc ochotná vyškolená prodavačka.

Kromě prádla v obchodě najdete také plavky, trička, pyžama, kalhoty a další doplňky. Nadchne vás také široká nabídka pestrých kalhotek pro každý den a samozřejmě také trendy kolekce. V bohatém sortimentu módních barev a moderních střihů najde každá žena každý měsíc pro sebe to pravé.

Jelikož se jedná o první exkluzivní prodejnu Cheek by Lisca, je taková i nabídka. Kromě běžné kolekce, která je k dispozici také na některých dalších prodejnách, tu budou představeny i některé exkluzivní modely. Některé série prádla a plavek, které budou sledovat nejnovější módní trendy, tak budou k dispozici pouze v první samostatné prodejně Cheek by Lisca v Cityparku v Lublani.

Přidejte se k nám na Facebooku »Cheek by Lisca Official« a sledujte novinky, které přináší kolekce Cheek by Lisca a s nimi spojené příběhy.

There are no images matching the selection.