Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
29.01.2014

Lisca na veletrhu v Paříži


Koncem ledna 2014 Paříž opět hostila největší mezinárodní výrobce prádla – prezentovalo se tu přes 470 obchodních značek z celého světa. Lisca na tomto veletrhu nechyběla ani letos. Na svém vystavovacím místě předvedla svou nabídku kolekce pro sezónu Podzim-zima 2014 obou obchodních značek Lisca i Cheek by Lisca. K vystavovatelům z Lisca se tentokrát přidala i slovinská modelka Natalija Osojnik. S třemi modely se Lisca představila i na velkolepé módní přehlídce, která se pořádá v rámci veletrhu a vždy se těší velké pozornosti návštěvníků a zejména médií. Lisca představila své svůdné prádlo řady Inspire (Lisca Selection), které vyniká rafinovanou kombinací výšivky a průsvitnosti a elegantního prádla řady Rachel (Lisca Fashion) v tmavě rudé barvě, zatímco módní petrolejovou se inspiruje řada prádla Rebecca (Lisca Fashion), kde je módní ženskost zosobněna kombinací výšivek, průsvitnosti, lesklých látek a saténu. Na atraktivní módní přehlídce se modelky prošly ve stylu cesty po různých městech a jejich vzhled skvěle doplňoval dokonalý styling.

 


Lisca trend setter Paris 2014


Je známo, že Lisca nejen sleduje módní trendy, ale dokonce je i sama vytváří. A ani letos tomu nebylo jinak – několik Lisciných modelů bylo opět vybráno jako základ pro udávání nových módních trendů nadcházejících sezón. Tento fakt podtrhuje i skutečnost, že je Lisca i nadále „trend setter“ mezi výrobci spodního prádla na mezinárodní úrovni. Modely od Lisca, které si získaly porotu na veletrhu a umístily se mezi hlavní pilíře diktující budoucí trendy, jsou tentokrát z řady prádla Rebecca od Lisca a řady Sparkle z kolekce Cheek by Lisca.

 


Lisca si pro prezentaci kolekcí Podzim-zima 2014 připravila také nové katalogy, v nichž se vám opět předvedou špičkové modelky. Všechny pochází z nejvyhlášenějších módních agentur v Miláně. Modely obchodní značky Lisca tak představuje tmavovlasá Češka Anna Uchanová s rusovláskou Mariou Beljaninou z Estonska a sympatickou blondýnku Dittu Kucsik z Maďarska zase můžete obdivovat v novém katalogu kolekce Cheek by Lisca.

 

 


Photo: Alain Gil-Gonzales & Lisca

www.lisca.cz

There are no images matching the selection.