Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
22.01.2013

Lisca na veletrhu v Paříži

 

Na největším veletrhu prádla v Evropě se tentokrát opět představila také Lisca.

Salon International de la Lingerie v Paříži  se uskutečnil ve dnech 19. až 21. ledna a  slavil kulaté 50.výročí.Mezi největšími značkami prádla  pro podzim –zimu 2013 se potenciálním obchodním partnerům a módní veřejnosti představil  také tým Lisci. Více jak 480 vystavovatelů představilo své módní novinky,některé značky, mezi nimi i Lisca , pak byly prezentovány  i na módních přehlídkách, které se konaly každý den, zúčastnilo se jich několik tisíc návštěvníků denně. Vstupy Lisci na přehlídkách , jejichž společným tématem byla mystická zimní pohádka , bylo prezentováno prádlo prestižní linie Lisca Selection, módní prádlo linie Lisca Fashion a také trendové prádlo značky Cheek by Lisca.
 

Výběr módního prádla , které charakterizuje módu nadcházejících sezon, byl v Paříži prezentován  na speciálním Trend  fóru. V něm bylo zahrnuto šest módních trendů z tvorby Lisci, což je obrovský úspěch. Některé vybrané modely byly prezentovány  v hravých závěsných kokonech, což  souviselo s ústředním tématem letošního veletrhu“ Cocooning.“

 
Výstavní plochu Lisci, na které prádlo předváděla také manekýnka Lisci, navštívil značný počet návštěvníků, jak současných obchodních partnerů ze 16 států, tak i mnoho návštěvníků  z ostatních zemí.
 
Lisca se svojí prezentací  zařadila na úroveň mezinárodních značek a svými  módními modely se podílí na vývoji módy, prezentace na veletrzích pak  samozřejmě také znamená  zlepšení dobrého jména a získání nových obchodních příležitostí.