Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
23.06.2016

LISCA PŘEDSTAVILA NA MÓDNÍ PŘEHLÍDCE TRENDY PRO ROK 2017

23. června 2016 představila Lisca v Portoroži, v hotelu Slovenija, svým obchodním partnerům z 20 zemí a vybraným zástupcům médií, nové kolekce prádla, plavek a nočního programu, které budou dělat radost milovnicím módy v sezóně jaro-léto 2017.
 
Módní přehlídka představila nové trendy prádla, plavek a nočního programu prostřednictvím příběhů prezentujících různé stránky ženské duše. Pokud žena pečlivě zvolí ten správný outfit, cítí se po celý den sebevědomě, vždy módně a dokonale. Sofistikované prádlo, pestrobarevné plavky či pohodlné modely na spaní, které se vyznačují neobyčejným pohodlím a módními trendy, přinese ženám sezóna jaro-léto 2017.
 
A co vlastně milovnicím módy nedá v příštím roce spát?
 
Prádlo Lisca Selection si v luxusní atmosféře pohrává s pohádkovou přitažlivostí. Modely charakterizuje tajemnost, detaily, průsvitnost, tetování, a třpytivé křišťály od Swarovského jim dodávají luxus. Prádlo Lisca Fashion zase bohatými výšivkami, elastickou krajkou, něžným nařasením a potisky květin zdůrazní ženskou něžnost a eleganci. Prádlo Cheek by Lisca flirtuje s retro nádechem, ale nadchnou vás i sportovní modely prádla a svrchních oděvů, které jsou určeny pro aktivní životní styl.
 
Plavky Lisca Fashion září jasnými barvami, potiskem květin, palem a vzorem pepito. Plavky Lisca Selection obohatí luxusní detaily, průsvitnost a technologie burn out – vzhled ožehlého materiálu. Plavky Cheek by Lisca vás nadchnou pestrým potiskem, volánky, krajkou a síťovinou.

 
Na přehlídkovém molu představily stylové příběhy aktivní léta 2017 půvabné modelky, mimo jiné také Sabina Remar, Anamarija Avbelj, Tina Katanić, Zlata Okugić, Aleksandra Tasić, Katja Škofic …Ke známým tvářím z přehlídkových mol Lisca se tentokrát připojily i neokoukané obličeje.

Kolekce vytvořily návrhářky Melita Letnar, Suzana Gorišek, Maja Nedič, Marjana Češnjevar a umělecká ředitelka Lisca Maja Ratajc.
 
Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve Fotogalerii.