Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
29.06.2014

Lisca - romantická letní duha pro rok 2015

 

Portorož, 23. 6. 2014 - Lisca v Portoroži obchodním partnerům z více než 20 zemí poprvé představila novou kolekci plavek a prádla, které budeme nosit v nadcházejícím roce. Návrhářky Marjana Češnjevar, Suzana Gorišek, Klementina Kranvogel, Melita Letnar a Maja Ratajc pod vedením manažerky pro vývoj v Lisci, Dragice Gantar, tentokrát spodnímu prádlu dodaly nádech romantiky, květinové zahrádky a letní duhy.

Prádlo Lisca Selection jaro-léto 2015 bude charismatické, smyslné a sexy. Módní modely si pohrávají s intimní průsvitností a elegantními odvážnými střihy, ale i přesto jsou pohodlné a zároveň originální. Důmyslná výšivka připomínající drobné větvičky nebo průsvitná krajka jaro zahalí do tmavě fialové, bílé, něžné duhové a černé.

VIDEO

Kolekci Lisca Fashion vévodí ženskost, pohodlí a elegance. Svůdné modely z pečlivě vybraných materiálů budou na jaře a v létě 2015 zářit živými barvami jako jsou korálová a tyrkysová, ale zůstane i bohatý výběr elegantních, klidných tónů v barvě šampaňského, bílé kávy či černé. Kolekce zůstává dámská, ale trochu si pohrává i s vyzývavostí, zejména u modelů kalhotek, kde nám svůdná průhlednost poodhalí více než obvykle.

Jarně-letní kolekce Cheek by Lisca je zbarvena spíše do mírnějších tónů, ale i nadále zůstává lehká, svěží a mladistvě zasněná. Romantický nádech ji dodávají květinové detaily v potisku a žakáru, vyzývavější a troufalejší trend přináší krajkové modely a hravé současné střihy.

I v roce 2015 zaplaví plavky pláže živými barvami, hravými a elegantními potisky a různými květinovými vzory. Kromě důmyslně navržených detailů, které skvěle padnou, kolekci doprovází i módní doplňky, jako jsou tašky, parea, šaty a kaftany, které se postarají o váš kompletní plážový outfit. Kolekce plavek Lisca nabízí elegantní i hravější modely, některé řady jsou navržené systémem mix&match a umožňují vám tak libovolnou kombinaci modelů a velikostí pro uvolněné a spokojené léto. Kolekce plavek Cheek by Lisca se inspiruje moderní hipísačkou, která si příští léto získá tyrkysovými, žlutými a hravými květinovými plavkami.

Svůdné modely na módním molu představilo několik známých tváří. My ostatní si na ně budeme muset ještě pár měsíců počkat – romantickou a duhovou kolekci si totiž budeme moci obléknout až příští rok na jaře.