Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
24.07.2013

Mezinárodní veletrh „Mode City"


Paříž, město světové módy a trendů, letos opět hostila největší světové dodavatele nebo značky  spodního prádla a plavek.Ve dnech od 6. do 8.července 2013 probíhal  Mezinárodní veletrh „Mode City- Salon International de la Lingerie & du Swimwear« , na kterém se také úspěšně prezentovala Lisca. Na své výstavní ploše představila  nejnovější kolekce spodního prádla a plavek značky Lisca  a Cheek by Lisca pro příští sezónu jaro-léto 2014. Na veletrhu se prezentovalo více jak 450 různých značek prádla a plavek z celého světa a opět můžeme říci, že  se Lisca umístila  mezi předními značkami, které zaujaly svými módními kolekcemi a trendy, promítli je do svých kolekcí , které tak vypovídají o módních trendech  pro příští  období.Také tentokrát  speciální  komise zařadila tři modely plavek Lisca mezi ty, které předurčují módní vývoj  –„ trend setterje“ a  představila je i na  Trend Fóru. Módní trendy  předvídají také vzory a zářivé barvy plavek série Papaya, Tropicana  a Malibu, které svou exotičností , pestrostí a zářivými živočišně- květinovými vzory  předurčují módu , kterou budeme obdivovat na plážích příští léto.

Lisca se luxusním prádlem a plavkami  linie Selection  pro sezónu 2014 představila také na módních přehlídkách , které probíhaly v rámci veletrhu. Na molu pak manekýnky zazářily v plavkách série Costa Rica, zdobenými  vzory krystalů a  pravými Swárovského krystaly. Zástupcům Lisci na veletrhu se představila i manekýnka , mj. Miss Francie 2012, jinak 45m2 výstavní plochy navštívilo hodně stávajících i potenciálních obchodních partnerů, kolekce byly obdivovány také mnohými médii a novináři. Liscu na veletrhu navštívil také poradce pro ekonomiku na velvyslanectví v Paříži, pan Jakob Brenčič.

V rámci  veletržních akcí probíhala také akce pořadatele  na oslavu 30. výročí veletrhu prádla a plavek Mode City  a 50.výročí veletrhu prádla  Salon International de la lingerie, touto pečlivě připravenou gala oslavou  pohostil pouze vybrané pozvané hosty , tato oslava se uskutečnila v kouzelném prostředí zámku Versailles.

Snímky z módních akcí v Paříži si můžete prohlédnout ve Fotogalerii>>>

There are no images matching the selection.