Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
23.06.2022

Hédonismus, láska a rebelství

Hédonismus, láska a rebelství

Po několikaleté přestávce se znovu konalo módní odpoledne v Portoroži. Na tradičním setkání partnerů z více než 20 zemí v Grand hotelu Bernardin jsme poprvé představili módní trendy, které nám budou dělat radost v nadcházejícím roce. Různorodou kolekci pod vedením kreativní ředitelky Maji Ratajc a ředitelky vývoje Janji Seničar Tratar navrhly módní návrhářky Melita Letnar, Suzana Gorišek, Maja Nedič a Sofija Urumović. A přestože byla tato událost v první řadě určená obchodním partnerům ze zahraničí, zaregistrovali jsme hned pod pódiem i některé slovinské celebrity.

Jakou módní inspiraci tedy můžeme příští jaro a léto očekávat?

Kolekce plavek i tentokrát přináší svěží módní mix květinových vzorů, zvířecích potisků a jednobarevných plážových modelů… Přesto je však kolekce plavek Lisca pro léto 2023 výjimečná, troufalá a originální. Vyzývá nás, abychom se soustředili na sebe a troufli si na pláži vyjádřit svou jedinečnost – ať už je prvoplánově divoká nebo harmonicky zenová.

Kolekce prádla nás bude příští rok hýčkat svou něžností a romantikou. A samozřejmě se to neobejde bez sofistikovaných detailů – ať už je to šněrování, průsvitnost nebo luxusní výšivka. Nadchne různorodou nabídkou jak svěžích poutavých, tak i pohodlných osvědčených modelů, po kterých saháme zas a znova – ale v nových verzích, které přinášejí módní svěžest a snaží se zachytit rovnováhu mezi silnými energickými barvami, stylovými dvoubarevnými prvky a jemnými pastelovými odstíny.

Letošní módní přehlídka nejen představila zcela nové kolekce pro jaro a léto 2023, ale připomněla nám, že můžeme vystoupit z komfortní zóny, naslouchat sami sobě a změnit svět – i kdyby to bylo jen naše nejbližší okolí. Móda je určená všem postavám, s většími i menšími křivkami, o čemž svědčila i různorodá škála dívek, které se prošly po módním mole.