Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
20.07.2015

Módní přehlídka Lisca – show plná smyslnosti a elegance

 

Portorož 22. červen 2015.  Portorožský Grand hotel Bernardin hostil gala akci, která představila módní přehlídku spodního prádla a plavek Lisca a předpověděla módní trendy pro jaro a léto 2016. Na události, kterou sledovali domácí i zahraniční obchodní partneři z více než 30 zemí, představitelé médií a baviči, bylo možné shlédnout rozmanitou kolekci, hudební vystoupení a styling kombinující minulost s nadcházejícími módními trendy.

Lisca nás nostalgickým hudebním výběrem provedla historií posledních 60 let – o naše intimní prádlo se totiž stará už od roku 1955 a letos tak slaví 60. jubileum. Módní přehlídka představila trendy, elegantní a smyslné modely prádla a plavek, které vytvořil kreativní tým návrhářek pod vedením ředitelky vývoje v Lisca Dragice GantarMarjana Češnjevar, Suzana Gorišek, Klementina Kranvogel, Melita Letnar a Maja Ratajc navrhovaly trendy nadcházející sezony, která se vyznačuje pestrou paletou barev a svůdnými střihy.

Nesmrtelnou černou doplňuje královská modř, něžná fialková barva a odstíny zelené. Hravá kolekce Cheek by Lisca nadchla svým živým, svěže jarním spojením žluté, růžové a zelené. Kolekce plavek přináší jak pastelovou eleganci, energickou barevnost a květinové vzory, jako i jednobarevný půvab a svůdné zvířecí vzory v drzých modelech, které jsou k dispozici v nejrůznějších kombinacích, v nichž si určitě najdete ten nejdokonalejší model pro váš vkus a postavu.

Třešničku na dortu představovala exkluzivní řada prádla Prestige, které byla navržena speciálně pro tuto příležitost. Propracované střihy v bílých, zlatých a měděných odstínech, romantická krajka, výšivky a šperky vykouzlily luxusní, provokativní a smyslnou kolekci a byly příjemným zakončením události, kterou

Lisca  oslavila 60 let úspěšné obchodní cesty.
Po přehlídkovém molu se prošly známé slovinské i zahraniční modelky prezentující nadcházející módní trendy. Módní dění na molu okořenili i mistři proměn Daša Gradišek a Klemen Bunderla, kteří nás svými proměnami ve stylu cestování v čase vrátili v rolích legendárních hudebních ikon do dob Pomády, George Michaela a Tiny Turner. Nejnovější módní trendy spodního prádla a plavek si se zájmem prohlédlo i mnoho slovinských známých osobností, od zpěvaček a někdejších modelek Lisca, až po odborníky na módu.

VIDEOThere are no images matching the selection.