Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
24.01.2020

Veletrh v Paříži

V lednu se ve francouzské metropoli již tradičně točí vše kolem módy a nejnovějších módních trendů, které budou udávat krok v roce 2021. Veletrhu Salon International de la lingerie & Interfiliere se zúčastnily i některé naše kolegyně. Na veletrhu se prezentovali různí prodejci prádla a materiálů, avšak ve výrazně nižším počtu než v předchozích letech..

Veletrh charakterizoval trend, který už nějakou dobu můžete zaznamenat v různých kampaních, a také v Lisca se jím řídíme už několik sezón – prezentace modelů na ženách různých postav a stáří. Proto se na módním molu občas mezi běžnými modelkami prošla dáma ve středním věku či modelka plnějších tvarů, a ukázaly tím různorodost postav a prádlo, které padne naprosto všem.

V rámci veletrhu se konalo též světově známé školení BRA FITTING realizované uznávanou americkou přednášející Kimmay Caldwell, odbornicí na sektor prádla. Probíhalo formou workshopu, také s praktickými ukázkami na dvou modelech, na téma optimálního padnutí prádla, vylepšení pohodlí, efektivního formování postavy a volby správné velikosti. Vysvětlila systém označování velikostí podle států, které používají různé způsoby zápisu velikostí a košíčků, jelikož mnoho značek má svůj vlastní standard měr.

Kolegyně navštívily stávající i nové potenciální obchodní partnery.