Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Podprsenka Spacer s tvarovanými košíčky »Victoria« - velikost F

Podprsenka Spacer s tvarovanými košíčky »Victoria« - velikost F

#20190
Podprsenka Spacer s tvarovanými košíčky »Victoria« - velikost F
Popis

Detaily

Podprsenka Spacer s tvarovanými košíčky „Victoria“ je mimořádně měkká, tvarované košíčky jsou pak výjimečně tenké a flexibilní, ale navzdory tomu zajistí skvělou oporu i větším a těžším prsům. Podprsenka krásně obepíná tělo, navíc je velmi vzdušná a lehká – navzdory všitým kosticím nepocítíte ani náznak tlaku, vzdušný materiál navíc v teplejších dnech snižuje pocení a zajišťuje co největší pohodlí během nošení. Vnější strana košíčků je hladká a vytváří bezešvý dojem i pod přiléhavým svrchním oblečením.
Košíčky jsou vyrobeny ze speciální pěny „Spacer“, která je vytvořena tak, že mezi vrstvami materiálu vytváří 3D pěnové vzduchové kapsičky. Tím pádem prochází vzduch přes košíčky ještě snadněji, pěna navíc vyrovnává přechod mezi chladnějším vzduchem ve vašem okolí a teplejším vzduchem způsobeným tělesnou teplotou.
Ve velikosti F je vnitřek košíčků vyztužen speciálním materiálem pro ještě větší oporu a pohodlí; zadní strana je o něco širší a tvarovaná do U, a navíc je dodatečně podložena funkčním tylem, takže podprsenka skvěle nese i tíhu větších prsou a zajišťuje jim tak veškerou potřebnou oporu.

-       podprsenka Spacer s tvarovanými košíčky a výztuží
-       vnitřek košíčků je sametový na dotek a vyztužen speciální látkou
-       hladké košíčky pro bezešvý vzhled
-       zadní strana tvarovaná do U a vyztužená pro co nejlepší padnutí
-       širší ozdobná ramínka s regulací délky
-       ozdobná mašlička
-       základní kousek prádla, vhodný až do velikosti 90F

Polyester: 85% Elastan: 15%
Údržba