Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

JAK NAKUPOVAT

Na webových stránkách Lisca je možný nákup výrobků prezentovaných v internetovém obchodě Lisca.com. Tyto výrobky může zákazník z Evropské unie zprostředkovat i třetí osobě v rámci Evropské unie. Zákazníci ze Slovinska si mohou koupit i dárkové poukázky Lisca. V internetovém obchodě Lisca.com mohou výrobky nakupovat uživatelé z Argentiny, Rakouska, Austrálie, Belgie, Bulharska, Bosny a Hercegoviny, České republiky, Černé Hory, Dánska, Estonska, Finska, Francie, Řecka, Irska, Islandu, JAR, Kanady, Lotyšska, Litvy, Lucemburska, Maďarska, Makedonie, Malty, Nizozemska, Norska, Polska, Portugalska, Rumunska, Slovenska, Slovinska, Španělska, Švédska, Velké Británie, USA.

Objednávka v internetovém obchodě Lisca.com je platná od chvíle, kdy uživatel obdrží automatickou elektronickou zprávu. Tato elektronická zpráva není potvrzením o tom, že je výrobek na skladě nebo že začalo být vyřizováno doručení. Objednávka bude potvrzena nejpozději do 2 pracovních dnů od odeslání objednávky, a to novým oznámením o potvrzení objednávky. V případě, že objednané zboží není na skladě nebo objednávku není možné vyřídit z jiných důvodů, bude uživatel informován e-mailem. Lisca d.o.o. bude potvrzené objednávky považovat za platné. V případě chyby může zákazník objednávku bezplatně zrušit, dokud nedostane elektronickou zprávu, že je objednávka potvrzena.
Lisca d.o.o. může objednávku odmítnout, pokud zjistí, že došlo ke zneužití webových stránek Lisca.com. Provedením objednávky zákazník potvrzuje, že se seznámil se všeobecnými podmínkami a že na ně byl výslovně upozorněn. Smlouva o nákupu zůstane uložená v Lisca d.o.o., zákazník k ní má kdykoli přístup prostřednictvím svého účtu v internetovém obchodě.

DÁRKY

Zákazník ze země, která je členským státem Evropské unie, může produkty koupit pro třetí osobu jako dárek. Osoba, kterou chce zákazník obdarovat, musí mít doručovací adresu v členském státě Evropské unie. V tomto případě lze platit pouze platební kartou. Lisca d.o.o. pak zajistí doručení dárku obdarovanému, účet bude zaslán objednávajícímu zákazníkovi.

CENY

Všechny ceny jsou v eurech (EUR) a jsou vázány na konkrétní stát. Pro zákazníky z členských států Evropské unie ceny zahrnují daň z přidané hodnoty (DPH). U zákazníků ze zemí, které nejsou členskými státy Evropské unie, se daň z přidané hodnoty nezapočítá, tito zákazníci jsou povinni zaplatit všechny náklady spojené s proclením importovaného zboží včetně všech poplatků spojených s dovozem, které stanovuje platná legislativa státu dovozu, o čemž jsou výslovně informováni během nákupu. Při nákupu platí ceny a slevy platné v okamžiku odeslání objednávky. Při každém nákupu v internetovém obchodě Lisca.com se vypočítá internetová sleva. Ceny platí do zveřejnění nového ceníku v internetovém obchodě Lisca.com. Termíny platnosti akční nabídky v internetovém obchodě Lisca.com jsou uvedeny v internetovém obchodě Lisca.com. Uvedené ceny platí pouze pro nákupy v internetovém obchodě Lisca a mohou se lišit od cen v kamenných prodejnách Lisca.