Jak nakupovat?

Nakupování v internetovém obchodě

Na webových stránkách www.lisca.cz je možné zakoupit produkty prezentované v internetovém obchodě www.lisca.cz. V internetovém obchodě www.lisca.cz si produkty mohou zakoupit uživatelé ze České republiky.

Objednávka v internetovém obchodě www.lisca.cz se uskuteční, když uživatel obdrží automatické elektronické oznámení. Toto elektronické oznámení neznamená, že je produkt na skladě nebo že byla zahájena dodávka. Objednávka bude potvrzena nejpozději 2 pracovní dny po zadání objednávky s novým e-upozorněním na potvrzení objednávky. V případě, že objednaný produkt není na skladě nebo nelze objednávku z jiných důvodů provést, bude uživatel upozorněn emailem. LISCA Móda s.r.o. bude považovat potvrzené objednávky na www.lisca.cz za neodvolatelné.

V případě chyby může zákazník zrušit objednávku bez dalších nákladů až do přijetí elektronického oznámení o potvrzení objednávky. V případě, že chce smlouvu zrušit později nebo. vrátit produkt nebo podat reklamaci, následuje jednoduchý postup vrácení, který najdete ZDE.

LISCA d.o.o. může objednávku odmítnout, pokud má podezření, že byl web Lisca.com zneužit. Provedením objednávky zákazník potvrzuje, že se seznámil s obecnými obchodními podmínkami a byl na ně výslovně upozorněn. Kupní smlouva je uložena, zákazník k ní má kdykoli přístup prostřednictvím svého účtu v internetovém obchodě.

Uplatnění bonusových kódů v internetovém obchodě

Bonusové kódy, které obdržíte prostřednictvím internetového obchodu, lze uplatnit pouze v internetovém obchodě www.lisca.cz. Bonusové kódy nelze v obchodech LISCA uplatnit.

V internetovém obchodě lze pro jednu objednávku uplatnit pouze jeden bonusový kód.

Bonusové kódy jsou ručně nebo automaticky vytvořené záznamy písmen a čísel, které uplatníte v internetovém obchodě zadáním do pole MOJE E-KUPONOVÝ KÓD. Možnost registrace je v pokladně nebo na konci nákupního procesu před potvrzením objednávky.

Nákup jako dárek

Můžete se rozhodnout koupit produkty jako dárek pro třetí stranu. V internetovém obchodě www.lisca.cz můžete zaslat dárkový poukaz třetí straně na jinou adresu pouze ve České republice. Pokud chcete odeslat balíček přímo příjemci dárku, můžete při výběru doručení v košíku zaškrtnout také možnost odeslat balíček bez faktury. Pokud je vybrána tato možnost, bude faktura zaslána poštou na adresu plátce.

Ceny

Všechny ceny jsou v českých korunách (CZK) a jsou vázány na konkrétní stát. Pro zákazníky z členských států Evropské unie ceny zahrnují daň z přidané hodnoty (DPH). U zákazníků ze zemí, které nejsou členskými státy Evropské unie, se daň z přidané hodnoty nezapočítá, tito zákazníci jsou povinni zaplatit všechny náklady spojené s proclením importovaného zboží včetně všech poplatků spojených s dovozem, které stanovuje platná legislativa státu dovozu, o čemž jsou výslovně informováni během nákupu. Při nákupu platí ceny a slevy platné v okamžiku odeslání objednávky. Při každém nákupu v internetovém obchodě Lisca.com se vypočítá internetová sleva. Ceny platí do zveřejnění nového ceníku v internetovém obchodě Lisca.com. Termíny platnosti akční nabídky v internetovém obchodě Lisca.com jsou uvedeny v internetovém obchodě Lisca.com. Uvedené ceny platí pouze pro nákupy v internetovém obchodě Lisca a mohou se lišit od cen v kamenných prodejnách Lisca.

Vstupte do světa spodního prádla a plavek

Prozradíme vám tajemství.

Při prvním přihlášení k odběru našich e-novinek obdržíte kupón s 10% slevou, který můžete uplatnit při nákupu v internetovém obchodě.

Registrací nám umožňujete zasílat vám týdenní e-novinky, které vás informují o novinkách a akcích. Nebojte se, vaše osobní údaje uchováváme v bezpečí. Z odběru se také můžete kdykoli odhlásit.

 

Vaše Lisca

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU E-NOVINKY
© 2023 Lisca. Všechna práva vyhrazena.