Stahovací prádlo

Zobrazit filtry
Skrýt filtry

5 položek

Nastavit sestupně
na stránce
Stahovací prádlo

Oblečením pro rychlé zformování postavy si každý den vypomáhá mnoho celebrit a lidí, kteří chtějí udělat dojem a cítit se při pohledu do zrcadla nadprůměrně sebevědomě. Proč je tedy na světě tolik lidí, kteří nosí stahovací prádlo? Takové prádlo skryje menší nedokonalosti našeho těla. Můžete s ním vyhladit oblast bříška, stehen, zadečku a pasu. Nošení stahovacích kousků má mnoho předností, a vy sama se můžete rozhodnout, které z nich využijete.

3 DŮVODY, PROČ NOSIT PRÁDLO PRO TVAROVÁNÍ POSTAVY

1. PROTOŽE VYKOUZLÍ KŘIVKY

Prádlo, určené k tvarování postavy, vás v pase příjemně obepne a opticky vytvoří křivky, které ještě před minutou v zrcadle vidět nebyly.

2. PROTOŽE HNED VYPADÁTE ŠTÍHLEJI

Nejpopulárnější důvod pro výběr prádla je jednoduchý – okamžitý štíhlejší vzhled. Vyberte prádlo navržené pro část vašeho těla, o níž soudíte, že by šla vylepšit, a ihned si zajistěte opticky štíhlejší vzhled.

Pokud už máte plné zuby neustálého zatahování bříška, stahovací prádlo vám rychle pomůže. Vyhladí vaše neoblíbená místa, jako je například bříško, a nechtěné záhyby na zádech. Až půjdete příště ven, oblečte si toto prádlo a diskrétně zpevněte postavu za pár vteřin.

3. PROTOŽE ZMENŠUJE CELULITIDU

Oblečte si kalhotky proti celulitidě vyrobené na bázi přírodních látek (kofein, retinol, aloe, vitamín E), které urychlují spalování tuků a zjemní vzhled pomerančové kůže – a užijte si výsledek.

Vstupte do světa spodního prádla a plavek

Prozradíme vám tajemství.

Při prvním přihlášení k odběru našich e-novinek obdržíte kupón s 10% slevou, který můžete uplatnit při nákupu v internetovém obchodě.

Registrací nám umožňujete zasílat vám týdenní e-novinky, které vás informují o novinkách a akcích. Nebojte se, vaše osobní údaje uchováváme v bezpečí. Z odběru se také můžete kdykoli odhlásit.

 

Vaše Lisca

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU E-NOVINKY
© 2023 Lisca. Všechna práva vyhrazena.