Způsob platby

Platbu je možné provést:

 1. Prostřednictvím PayPal – platíte přímo prostřednictvím svého účtu PayPal kreditní karty Mastercard, Visa.
 2. Platba kreditní kartou – platba kartami Maestro, Mastercard, Visa.

  Při zadání objednávky bude na platební kartě zákazníka provedena rezervace ve výši kupní ceny. Finanční prostředky budou kryty, jakmile bude potvrzena skutečná dostupnost objednaných produktů ve skladu a předána objednávka ke zpracování.

  Platba platebními kartami se provádí prostřednictvím zabezpečeného online platebního systému WSPay – platby se provádějí v reálném čase kreditními a debetními kartami a jinými platebními metodami. WSPay poskytuje kupujícímu a obchodníkovi bezpečný vstup a přenos zadaných údajů o kartě, což je potvrzeno certifikátem PCI DSS, který vlastní WSPay. WSPay používá jako nejvyšší úroveň ochrany dat při zadávání a přenosu dat 256bitový šifrovaný certifikát SSL a kryptografický protokol TLS 1.2.


            

  Zboží zůstává majetkem Lisca d.o.o. až do zaplacení ceny v plné výši.

  Ceny jsou uvedeny v měně CZK a zahrnují DPH v zákonem stanovené výši.

Vstupte do světa spodního prádla a plavek

Prozradíme vám tajemství.

Při prvním přihlášení k odběru našich e-novinek obdržíte kupón s 10% slevou, který můžete uplatnit při nákupu v internetovém obchodě.

Registrací nám umožňujete zasílat vám týdenní e-novinky, které vás informují o novinkách a akcích. Nebojte se, vaše osobní údaje uchováváme v bezpečí. Z odběru se také můžete kdykoli odhlásit.

 

Vaše Lisca

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU E-NOVINKY
© 2023 Lisca. Všechna práva vyhrazena.