Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Všeobecné podmínky

Obsah webových stránek Lisca.com a Cheek.eu a všech jejich variant (dále jen: Lisca.com) je majetkem firmy Lisca d.o.o., Prešernova 4, 8290 Sevnica, Slovinsko (dále jen: Lisca d.o.o.). Používáním webových stránek Lisca.com uživatelé souhlasí s uvedenými všeobecnými podmínkami obchodování. Lisca d.o.o. pomocí všeobecných podmínek upravuje také vzájemné závazky ve vztahu s uživateli při nákupech v internetovém obchodě Lisca.com. Všeobecné podmínky jsou vytvořeny v souladu s platnou českou legislativou. Lisca d.o.o. si vyhrazuje právo kdykoli a bez přechozího upozornění změnit všeobecné podmínky na stránkách Lisca.com. Veškeré změny všeobecných podmínek jsou pro uživatele závazné.

1. OMEZENÍ ODPOVĚDNOSTI
Lisca d.o.o. nepřebírá odpovědnost za možné následky používání webových stránek Lisca.com a obsahu na těchto stránkách. Lisca d.o.o. si vyhrazuje právo kdykoli změnit obsah webových stránek bez předchozího upozornění a nepřebírá odpovědnost za případné následky vyplývající z těchto změn. Lisca d.o.o. se snaží prezentovat co nejpřesnější a nejaktuálnější informace, avšak nevylučuje případné chyby na stránkách Lisca.com týkající se cen, dodacích lhůt, popisků výrobků apod. a nepřebírá za ně žádnou finanční ani jinou odpovědnost. Zákazník, který koupil zboží v internetovém obchodě Lisca.com, má právo na vrácení zboží či reklamaci (viz bod 1.6.). Fotografie výrobků jsou symbolické a je možné, že nereflektují skutečný stav (barva, materiály, apod.).

2. OMEZENÉ PRÁVO POUŽITÍ
Návštěvníci mohou obsah webových stránek Lisca.com používat výhradně pro osobní a nekomerční účely. Obsah je autorsky chráněný. Jakékoli jiné použití, kopírování, zveřejnění a distribuce obsahu webových stránek či jejich částí je bez povolení Lisca d.o.o. zakázána.

3.  Zásady ochrany osobních údajů

4. Jak nakupovat

5. Pročtěte si také podmínky VRACENÍ, DORUČENÍ a ZPŮSOBU PLATBY internetového obchodu Lisca.